Letiště Pardubice

WIZZ AIR DO KYJEVA A LVOVA

WIZZ AIR DO KYJEVA A LVOVA

Z Pardubického letiště bude létat pravidelná linka do Kyjeva a Lvova se společnosti WizzAir

Maďarský letecký dopravce WIZZAIR zahájí od 1. září 2020 nové pravidelné linky z pardubického letiště do ukrajinských destinací Kyjeva a Lvova každé úterý, čtvrtek a sobotu.  Dopravce nabídne  3 lety týdně do Kyjeva v ranních hodinách a 3 lety týdně do Lvova ve večerních hodinách.

Lety na trase z Pardubic do ukrajinských destinací budou obsluhovat letadla typů Airbus A 320 s nabízenou kapacitou 180 míst.

Wizzair je maďarská nízkonákladová společnost, která byla založena v roce 2003 a v současné době je významným evropským dopravcem orientujícím se ve střední a východní Evropě a nejzelenější leteckou společností v Evropě.

,, Zvýšit počet pravidelných linek je jednou z mých priorit. Nepochybuji, že nová spojení do těchto krásných ukrajinských destinací budou úspěšná a to z obou směrů “, uvedla ředitelka letiště Hana Šmejkalová.

Letní letový řád platný do 24. října 2020

CÍLOVÁ DESTINACEDENSTARTCENA JEDNOSMĚRNÉ LETENKY
PARDUBICE – LVOVÚTERÝ, ČTVRTEK, SOBOTA1 ZÁŘÍ539,- Kč
PARDUBICE – KYJEVÚTERÝ, ČTVRTEK, SOBOTA1 ZÁŘÍ539,- Kč

,, Těší mě, že se mi v této složité době  povedlo domluvit další pravidelné linky a zvýšit počet odbavených cestujících z pardubického letiště“, uvedla ředitelka letiště Hana Šmejkalová.

East Bohemian Airport a.s.

Letiště Pardubice, Pražská 179

530 06 Pardubice 6