Letiště Pardubice

Odbavení cestujících

BALENÍ ZAVAZADEL

Zabalením vašeho zavazadla do fólie jej ochráníte proti případnému poškození. Služba je k dispozici v odletové hale vždy dvě hodiny před plánovaným odletem.
Cena: 100 CZK / 5 EUR / 5 USD

BANKOVNÍ SLUŽBY

Pro cestující je k dispozici bankomat, který se nachází ve veřejné části odletové haly.
VAT refund je k dispozici pro lety mimo EU.

OBCHODY A OBČERSTVENÍ

Rychlé občerstvení je k dispozici ve veřejné i neveřejné části terminálu. Ve veřejné i neveřejné části terminálu najdete nápojové a snackové automaty.
Společnost Classic Invest a.s. provozuje na letišti obchod Duty Free, který se nachází v neveřejné části odletové haly. Otevírací doba je přizpůsoběna harmonogramu letů.

PRO DĚTI

Pro Vaše nejmenší je k dispozici dětský koutek, který se nachází v neveřejné části odletové haly.
V případě potřeby je možné využít přebalovací pulty, které jsou k dispozici na všech toaletách.

REKLAMACE ZAVAZADEL

Zpoždění a ztráta zavazadel
V případě, že Vám zavazadlo nepřiletí z Vaší destinace je nezbytné tuto skutečnost bezprostředně po příletu nahlásit. Pro nahlášení ztrátry zavazadla budete potřebovat zavazadlový lístek a útržek palubní vstupenky. Sepíšeme s vámi protokol (PIR), který je nezbytný pro uplatnění reklamace u vašeho dopravce. Hledání zavazadla probíhá automaticky a status vyhledávání můžete sledovat zde.
Po nalezení jsou zavazadla doručena na adresu uvedenou v reportu PIR. Pokud vaše zavazadlo není do určité doby nalezeno, je prohlášeno za ztracené. Obvykle je to 21 dnů, ale tato doba se může lišit v závislosti na letecké společnosti.

Poškození zavazadel
I v tomto případě je důležité nahlásit poškození zavazadla, či poškození nebo částečnou ztrátu obsahu zavazadla ihned po příletu. Po předložení zavazadlového lístku a útržku palubní vstupenky s vámi sepíšeme protokol (DBR), na základě kterého následně uplatníte reklamaci přímo u vašeho dopravce.

VIP SALÓNEK

Chcete na svůj let čekat v pohodlí a v soukromí? Hledáte na letišti místo vhodné pro pracovní schůzku? Využijte VIP salónek s výhledem na přistávací a odletovou dráhu. Rezervace je možná na obchod@airport-pardubice.cz
Ceník:
– Do 2 let:  ZDARMA
– 3 – 12 let: 245 CZK
– od 13 let: 490 CZK

 

 

 

WIFI

Pracujte, surfujte, buďte v kontaktu s přáteli prostřednictvím bezdrátového připojení (Wi-Fi) k internetu.
Připojit se můžete zdarma, a to ve všech prostorách terminálu.