Letiště Pardubice

✈ Neletecký obchod

INCENTÍVNÍ PROGRAM

Za účelem dosažení udržitelného rozvoje destinací děláme vše pro to, abychom vytvořili dlouhodobé a vzájemně výhodné partnerství s leteckými společnostmi. Pro povzbuzení leteckých společností k otevření nových linek nabízí Letiště Pardubice incentivní program formou pobídek a finančních odměn.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na obchod@airport-pardubice.cz.

MARKETINGOVÁ PODPORA

Abychom Vám pomohli úspěšně provozovat lety z a do Pardubic, nabízíme marketingovou podporu šitou na míru Vašim potřebám. Pomůžeme Vám s organizací propagačních akcí, plánováním marketingových aktivit a jinými činnostmi.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na ministrova@airport-pardubice.cz.

NATÁČENÍ NA LETIŠTI

Natáčení a fotografování – pronájem letištích prostor za účelem tvorby reklamního spotu, dokumentu či filmu. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte na obchod@airport-pardubice.cz nebo prostřednictvím formuláře.

REKLAMA NA LETIŠTI

Reklama – v prostorách terminálu, v rámci venkovních prostor letiště, v elektronickém newsletteru, na webu letiště.
Akce
 – konání vašich akcí v prostorách letiště.Pardubické letiště je nedílnou součástí dopravy nejen ve Východočeském kraji, ale zajišťuje dopravní služby i v rámci Evropy. Od roku 1994, kdy se původně vojenské letiště otevřelo své brány i pro civilní provoz, uběhla již řada let, během kterých prošel tento prostor i služby velkou změnou.